Hakkımda

CAN DURMAZ KİMDİR?

Lisans eğitimimi Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun olarak tamamladım. Yüksek lisansımı da Yeditepe Üniversitesi Bütünleşik Pazarlama İletişimi ve Yönetimi Bölümü’nü tamamlayarak mezun oldum.

7+ yıldır dijital pazarlama ve e-ticaret ekosisteminin içerisinde bulunmaktayım. Bu süre zarfı içerisinde start-up ve büyük ölçekli şirketlerin dijital pazarlama departmanlarında çeşitli roller aldım.
Aynı zamanda dijital pazarlama sektörüne katkıda bulunacak, iş yapma tarzlarımızı değiştirecek içerikler üretmekteyim. Davranışsal iktisat alanını dijital pazarlama ekosistemine entegre ederek çalışmalar yürütmekteyim ve bu alana farklı bir bakış açısı getirme çabası için çalışıyorum.

En son Watsons Türkiye’nin büyüme odaklı uçtan uca performans pazarlama kanallarının yönetilmesinden sorumlu performans pazarlama müdürü olarak çalıştım.

convertics Bütünleşik Dijital Pazarlama Ajansı‘nın kurucusuyum. Aynı zamanda büyüme hedefi olan işletmelere dijital pazarlama, e-ticaret, dönüşüm oranı optimizasyonu ve analytics konularında danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Başa dön tuşu